Site İçi Arama
  
 
DUYURULAR
 

 

 
Ziyaretçi Sayısı
Bugün :6
Dün :8
Toplam :12.482
Güncel Haberler
 
  Bolu Orman Bölge Müdürlüğü Ve Düzce Orman Fakültesi Ziyaretimiz

Vakfımız tarafından 21-22 Eylül 2017 tarihlerine Bolu Orman Bölge Müdürlüğü, Düzce Orman İşletme Müdürlüğü, Düzce Doğa Koruma ve Milli Parklar Şube Müdürlüğü ile Düzce Orman Fakültesi'ne 2 günlük ziyaret gerçekleştirilmiştir. Ziyarete Vakıf Yönetim Kurulu Üyemiz ile Vakıf Müdürümüz Önder ÇALT katılmışlardır. Öncelikle Bolu Orman Müdürlüğü Yetkilileri ile müdürlük personeli ile bir araya gelinerek vakıfla ilgili bilgilendirme, karşılıklı bilgi alışverişi ve bağış desteği taleplerimiz görüşüldü ve oldukça samimi sonuçlar elde edildi. Daha sonra personel ile birebir görüşmeler yapılarak karşılıklı fikir alışverişi ve soru cevap şeklinde bilgilendirme şansı elde ettik.

Daha sonra Düzce Orman İşletme müdürlüğü ziyaretimizi gerçekleştirdik. Burada da yine oldukça samimi bir ortamda bilgilendirmemizi ve tanıtımımızı yapma şansı bulduk.            

 

Düzce Orman İşletme  Müdürlüğü ziyaretimizi tamamladıktan sonra Doğa Koruma ve Milli Parklar Şube Müdürlüğü'nde planlanan buluşmamızı gerçekleştirdik. Şube Müdürlüğü personeline vakfın geçmiş çalışmaları bugünkü ve gelecekteki hedeflerini aktardık. Çeşitli sorularına da yanıt vererek vakfımızın tanıtılması ve desteklenmesi için taleplerimizi bildirdik.

  

 

Ardından Düzce Orman Fakültesi'ne geçerek Fakülte Yönetimi ve değerli hocalarımızla bir araya geldik. Kendilerine fakültelerimizde okuyan başarılı ve okumakta güçlük çeken öğrencilerimiz ile ilgili gelecekteki destek çalışmalarımız hakkında bilgi verdik. Vakfımıza karşı oldukça ilgili yaklaşmaları neticesinde fakültenin web adresinde ziyaretimizle ilgili ve içeriğinde vakıf afişimizle broşürümüzün de olduğu bir haber paylaşarak bizleri mutlu ettiler. Habere http://www.of.duzce.edu.tr/Duyuru/14839/bir-ogrenci-de-sen-okut__!! adresinden ulaşabilirsiniz.

 

Ziyaretimiz çerçevesinde bizlere her türlü imkanı sunan, personelimizle bir araya gelmemizde emeği geçen Bolu Orman Bölge Müdürlüğü, Düzce Orman İşletme Müdürlüğü, Doğa Koruma ve Milli Parklar Şube Müdürlüğü ve Düzce Orman Fakültesi yetkililerine vakfımız adına teşekkürlerimizi sunarız.


 
  Bu yazıdan çıktı ver
  Bu yazıyı arkadaşıma gönder
Sayfanın başına git
Geri Dön
© 2014 ORMANCI PERSONELİNİN ÇOCUKLARINI OKUTMA VAKFI
  tasarım: ramos bilişim