Site İçi Arama
  
 
DUYURULAR
 

 

 
Ziyaretçi Sayısı
Bugün :0
Dün :9
Toplam :11.974
Güncel Haberler
 
  Eskişehir Orman Bölge Müdürlüğü'ne Teşekkür Ziyaretimiz

 

 

Vakıf Mütevelli Heyet Başkanımız Hüseyin ÇETİN, Vakıf Yönetim Kurulu Başkanımız İsmet BAYRAKTAR, Vakıf Genel Sekereterimiz Serkan AYKUT ve Vakıf Müdürümüz Önder ÇALT tarafından Eskişehir Orman Bölge Müdürlüğü'ne vakıf çalışmalarımız, tanıtımımız ve önceki ziyaretlerimiz boyunca verdikleri desteklerden dolayı "Teşekkür Ziyareti" gerçekleştirildi. Bölge müdürümüz Sayın Recep TEMEL yine herzamanki gibi bizleri büyük nezaketle ağırlayarak  ziyaretimizin  güzel bir sohbet ortamında gerçekleşmesini sağladılar. Ayrıca ziyaretimiz ile ilgili Eskişehir Orman Bölge Müdürlüğü sosyal medya hesaplarında haber paylaşarak duyurulmasına katkıda bulundular.

Eskişehir Orman İşletme Müdürü Sayın Akın AKMAN da ziyaretimiz boyunca bizlere eşlik ederek çalışmalarımıza katkıda bulundular. Vakmızın geleceği ile ilgili ve daha çok sayıda öğrencimize katkıda bulunması konusunda temennilerini ileterek desteklerini sürdüreceklerini ilettiler.

Vakfımız ve öğrencilerimiz adına Eskişehir Orman Bölge Müdürlüğü Yönetici ve personeline bir kez daha teşekkürlerimizi sunarız.


 
  Bu yazıdan çıktı ver
  Bu yazıyı arkadaşıma gönder
Sayfanın başına git
Geri Dön
© 2014 ORMANCI PERSONELİNİN ÇOCUKLARINI OKUTMA VAKFI
  tasarım: ramos bilişim