Site İçi Arama
  
 
DUYURULAR
 

 

 
Ziyaretçi Sayısı
Bugün :0
Dün :9
Toplam :11.974
Güncel Haberler
 
  Vakfımızdan Eskişehir Odunpazarı Belediyesi'ne Teşekkür Ziyareti

 Eskişehir Odunpazarı Belediyesi sınırlarında bulunan arsamızla ilgili yönetim kurulumuz tarafından yaklaşık 2 yıl süren girişimlerin, Odunpazarı Belediyesi'nce özverili şekilde yürütülen işlemler sonucu "Ticari Arsa Vasfına Dönüştürülmesi" geçtiğimiz ay olumlu sonuçlanmıştı. Bu sebeple Vakfımız adına Mütevelli Heyet Başkanımız Hüseyin ÇETİN, Yönetim Kurulu Başkanımız İsmet BAYRAKTAR, Genel Sekreterimiz Serkan AYKUT ve Vakıf Müdürümüz Önder ÇALT'tan oluşan heyet ile Odunpazarı Belediye Başkanı Sayın Kazım KURT'a teşekkür ziyareti gerçekleştirdik.

Bizleri Başkanlık makamında kabul eden Sayın Kazım KURT'a  Vakfımız ve öğrencilerimiz adına oldukça kıymetli bulduğumuz desteklerinden dolayı teşekkürlerimizi ve arsamızın en iyi şekilde değerlendirilebilmesi için destek beklentimizi ilettik. Kendileri de bugüne kadar bizlere desteklerini hiç esirgemedikleri gibi, bundan sonraki süreçte de arsamızın değerinin artırılması ve en uygun yatırım işlemleri için gereken tüm çalışmayı yapacaklarını ilettiler. 

Ayrıca ziyaret sonra belediyenin düzenlediği "Ahşabın Sesi" festivali kapsamında ahşap ustalarının çalışmalarını izlemek üzere bizleri festival alanında misafir ettiler. 

 

Vakfımız ve öğrencilerimiz adına Sayın Kazım KURT'a ve Odunpazarı Belediyesi Personeline bir kez daha teşekkürlerimizi sunarız.


 
Eklenme Tarihi : 5.10.2017

  Bu yazıdan çıktı ver
  Bu yazıyı arkadaşıma gönder
Sayfanın başına git
Geri Dön
© 2014 ORMANCI PERSONELİNİN ÇOCUKLARINI OKUTMA VAKFI
  tasarım: ramos bilişim