Site İçi Arama
  
 
DUYURULAR
 

 

 
Ziyaretçi Sayısı
Bugün :0
Dün :9
Toplam :11.974
Güncel Haberler
 
  Amasya Ve Samsun Ziyaretlerimiz.

19-20 Ekim 2017 tarihlerinde sırası ile  Amasya Orman Bölge Müdürlüğü, Amasya Orman İşletme Müdürlüğü, Taşova Orman İşletme Şefliği, Samsun Orman İşletme Müdürlüğü ve Doğa Koruma ve Milli Parklar 11. Bölge Müdürlüğü'nü(Samsun) ziyaret ederek çeşitli temaslarda bulunduk.

Vakıf Müdürümüz Önder ÇALT tarafından gerçekleştirilen ziyaret kapsamında öncelikle Amasya Orman Bölge Müdürümüz Sayın Zekeriyya NANE bizleri makamında ağırladılar. Görüşmeye Amasya Orman İşletme Müdürümüz Sayın Uğur Tamer ÇELİK te katıldılar. Sohbet havasında ve içtenlik ortamında geçen görüşmede vafkımız hakkında bilgiler sunarak geçmiş çalışmalarımızı ve bugünkü projelerimizi kendilerine aktardık. Gelecekteki planlarımız hakkında da bilgiler verdik. Sayın Bölge Müdürümüz de bizlere kendi düşünceleri ile katkıda bulundular. Müdürlerimize vakıf tanıtım broşürlerimizi ayrıca bölge müdürlüğü ve işletme müdürlüğü girişlerine asılmak üzere afişlerimizi de teslim ettik. 

 

Görüşme sonrasında bölge müdürlüğü personeli ile yemekte bir araya gelerek vakfımızı anlattık. Bunun yanısıra bağış desteği taleplerimizi de ilettik. Ayrıca ihtiyaç sahibi personellerimize de vakfımızın onlara nasıl katkı sağlayacağı konusunda bilgiler aktardık. 

 

  

  

Bölge müdürlüğündeki program sonrasında Taşova ve Boraboy Orman İşletme Şefliklerini ziyaret ettik. Burada da personelimize vakfımızla ilgili bilgiler aktardık ve ihtiyaç halinde herzaman yanlarında olacağımızı aktardık.

 

Ziyaretimizin ikinci gününde Samsun Orman İşletme Müdürlüğü ve Samsun Merkez Orman İşletme Şefliğinde temaslarda bulunarak bilgilendirmemizi yaptık.

Daha sonra Doğa Koruma ve Milli Parklar 11. Bölge Müdürümüz Sayın Mehmet Sıddık KILINÇER bizleri makamında ağırlayarak vakfımız hakkında bilgi sahibi oldular. Bölge Müdürlüğü personeli ile toplantı salonunda bir araya gelmemizi sağlayarak bizlere yardımcı oldular. Burada personel ile soru cevap şeklinde geçen bilgilendirmemizi yaparak ziyaretlerimizi tamamladık.

 

Ziyaretimiz süresince bizlere her türlü imkan ve desteği sunan Bölge Müdürlerimize ve personellerine Vakfımız ve öğrencilerimiz adına teşekkürlerimizi sunarız. 


 
Eklenme Tarihi : 24.10.2017

  Bu yazıdan çıktı ver
  Bu yazıyı arkadaşıma gönder
Sayfanın başına git
Geri Dön
© 2014 ORMANCI PERSONELİNİN ÇOCUKLARINI OKUTMA VAKFI
  tasarım: ramos bilişim