Site İçi Arama
  
 
DUYURULAR
 

 

 
Ziyaretçi Sayısı
Bugün :3
Dün :7
Toplam :13.625
Ana Sayfa
 
   2021 YILI 1. OLAĞAN MÜTEVELLİ HEYET TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİ.

2021 YILI 1. OLAĞAN MÜTEVELLİ HEYET TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİ.

COVID 19 salgını nedeniyle birkaç kez ertelenen Vakfımızın 2021 yılı 1. Olağan Mütevelli Heyet Toplantısı gerçekleşti. Çoğunluklu Toplantı tarihi olan 16 Haziran 2021 tarihinde çoğunluk sağlanamadığı için Çoğunluksuz Toplantı 23 Haziran 2021, saat 14:00'de gerçekleşti.

Türkiye Ormancılar Derneği'nin toplantı salonunda gerçekleşen toplantıyı mütevelli Heyet Başkanı ve aynı zamanda Türkiye Ormancılar Derneği Genel Başkanı olan Hüseyin ÇETİN yönetti. Yönetim Kurulu'nun çalışma raporu Yönetim Kurulu Başkanı İsmet BAYRAKTAR tarafından okundu. Yine 2020 yılı bilançosu ve 2021 bütçe önerisi Yönetim Kurulu tarafından okundu. Denetleme Kurulu raporu da Denetleme Kurulu Başkan Yardımcısı Adnan YURTCAN tarafından okundu. Sözkonusu rapor ve finansal tablolar ayrı ayrı görüşülerek Mütevelli Heyet tarafından aklandı ve tablolar onaylandı.

Gündemin bir başka konusu olan istifa eden Mütevelli Heyet Üyesi Kadir BALCI yerine, yapılan seçim sonucu Ahmet Hüsrev ÖZKARA seçildi.

Yine görev süreleri 2020 Kasım ayı itibariyle sonlanan Denetleme Kurulu üyeleri yerine, yapılan seçim sonucu asil üyeliklere Gazi UZUN, Hüseyin DEVELİ, Musa Coşkun GÜNAY yedek üyeliğe ise Mehmet Metin AVŞAROĞLU seçildi.

OPÇOVAK Yönetim Kurulu olarak yeni seçilen mütevelli heyet ve denetleme kurulu üyelerimize başarılar diler, vakfımıza hayırlı olmasını dileriz.


 
  Bu yazıdan çıktı ver
  Bu yazıyı arkadaşıma gönder
Sayfanın başına git
Geri Dön
© 2014 ORMANCI PERSONELİNİN ÇOCUKLARINI OKUTMA VAKFI
  tasarım: ramos bilişim