Site İçi Arama
  
 
DUYURULAR
 

 

 
Ziyaretçi Sayısı
Bugün :3
Dün :4
Toplam :14.932
Güncel Haberler
 
  NEDEN BAĞIŞ YAPMALIYIZ?

      Vakfımız bağışla ayakta duran bir kuruluştur.Vakfımızın bağış'tan başka önemli bir gelir kaynağı yoktur. Sizlerden gelecek az da olsa bağış'a ihtiyacımız vardır. Sizlerden gelecek bağışları, teşkilatmızdaki ihtiyacı olan Yüksek Öğrenimde okuyan çocuklara kredi ya da burs olarak veriyoruz.

     Bağışınızı nasıl yapabilirsiniz?

     - Görev yaptığınız kuruluşa (İşletme ya da Bölge Müdürlüğü) bir dilekçe vererek, Vakfımıza (10.-)TL. bağışta bulunduğunuzun  belirtilmesi ve bu miktarın maaşınızdan kesilerek Vakıf hesabına gönderilmesi,

     Veya,

     - Maaş aldığınız Bankaya başvurarak, her ay maaşınızdan (10.-)TL. nin kesilmesi, Vakfımızın Ankara - Akay Şubesindeki 5996101-5003 No.lu hesabına otomatik ödeme olarak yatırılması,

     Şeklinde olabilir.

     *Vakfımızca, 2014/ Ocak ayından geçerli olmak üzere 200 öğrenciye Kredi verilmektedir.

     *Yine Ocak ayından geçerli olmak üzere 11 Öğrenciye karşılıksız burs verilmektedir. Bu öğrencilerin, 2'sinin babası vefat etmiş, 1'inin annesi (velisi) felç olmuş, diğerlerinin de çok mağdur oldukları söylenebilir.

     Bu nedenle yaptığınız bağışların muhakkak ihtiyacı olan birisinin, Yüksek Öğrenimde okuyan çocuğuna yardımcı olacağından emin olabilirsiniz.

    NOT: Vakıf Kurullarında görev yapanlar herhangibir ücret almamaktadır.

 


 
  Bu yazıdan çıktı ver
  Bu yazıyı arkadaşıma gönder
Sayfanın başına git
Geri Dön
© 2014 ORMANCI PERSONELİNİN ÇOCUKLARINI OKUTMA VAKFI
  tasarım: ramos bilişim