Site İçi Arama
  
 
DUYURULAR
 

 

 
Ziyaretçi Sayısı
Bugün :4
Dün :12
Toplam :15.160
Güncel Haberler
 
  Eskişehir'deki Arsamızın Yeni Tapuları Alındı

Eskişehir’deki arazimizdeki vasıf değişikliği işleri neredeyse son 3 yıldır Yönetim Kurulumuzun özverili çabalarıyla nihayet tapularımız alınarak olumlu bir biçimde sonuçlandırıldı. 17 Ağustos 2017 tarihinde Vakıf Sekreteri Serkan AYKUT, Sayman Kemal KAYA ve Yönetim Kurulu Üyesi İkbal ŞANLIER tarafından Eskişehir Odunpazarı Tapu Müdürlüğü’ne başvuru evraklarımızın teslim edildi. 22 Ağustos 2017 Salı günü ise Serkan AYKUT ve Kemal KAYA tarafından son imzalar atılarak 3 parçadan oluşan tapularımız alındı.

  

Buna göre 2 adet 511,35 m2 ve 329,99 m2’lik konut alanı tapularımız, 4.355,95 m2’lik tek parça halinde bir ticari alan tapumuz aşağıda görülmektedir.

 

Böylece bundan sonra Vakfımıza sürdürülebilir gelir kaynağı için arayışlarımıza daha güçlü bir şekilde hız vereceğiz. Bu amaçla Eskişehir Orman İşletme Müdürü Akın AKMAN Bey’in destekleri ile aynı gün arsamızda ortaklık girişimimizi ifade eden 1,5x3 metre ebadında ve 6 metre yüksekliğinde, yolun iki tarafından da görülebilecek ki ayrı tabela siparişi verildi. Bayram öncesinde bu tabelalar yerine asılacaktır.

              

           

 Bu uzun süreçte bizlere destek olan başta Eskişehir Odunpazarı Belediye Başkanı Sayın Kazım KURT ve belediye meclis üyelerine, kıymetli meslektaşımız Sayın Cafer İlkay YILDIRIM'a, Odunpazarı Belediyesi Emlak İstimlak Eski Müdiresi Sayın Figen BOSTANCI'ya proje işlerimizi takip eden HARKOM harita firması sahibi Sayın Cüneyt KOYUN'a ve herzaman kıymetli desteklerini hissettiğimiz Sayın Mütevelli Heyet Üyelerimize teşekkür eder, Eskişehir Şehir Merkezine oldukça yakın olan ve maddi değeri artan bu arsanın tapularının vakfımıza hayırlı olmasını dileriz.


 
Eklenme Tarihi : 25.8.2017

  Bu yazıdan çıktı ver
  Bu yazıyı arkadaşıma gönder
Sayfanın başına git
Geri Dön
© 2014 ORMANCI PERSONELİNİN ÇOCUKLARINI OKUTMA VAKFI
  tasarım: ramos bilişim