Site İçi Arama
  
 
DUYURULAR
 

 

 
Ziyaretçi Sayısı
Bugün :0
Dün :1
Toplam :15.239
Güncel Haberler
 
  Vakfımızdan Eskişehir Orman Bölge Müdürlüğüne Ziyaret

Vakfımız tarafından gerçekleştirilen ziyaret öncesi Bölge Müdürü Sayın Recep TEMEL vakfımız için üç günlük toplantı programları organize ederek çalışmalarımızın en verimli olacak şekilde gerçekleşmesini sağladılar. 

Sayın TEMEL, ziyaretimize ait programı bölge müdürlüğü personeline, fidanlık müdürlüğüne, işletme müdürlüklerine ve sendika temsilcilerine mesajla bildirerek yapacağımız toplantılara katılımın yüksek düzeyde olmasına katkıda bulundular. 

Programın ilk gününde Bölge Müdür Yardımcısı Sayın Metin TOPÇU’ya vakfımızın  kuruluşundan itibaren verdiğimiz hizmetler ile bugüne ait çalışmalarımız ve gelecekteki planlarımız hakkında bilgiler verdik. Kendileri de değerli düşüncelerini bizimle paylaşarak bölge müdürlüğü personelini bilgilendirmemizde yardımcı oldular. Ardından Orman Fidanlık Müdürlüğü’ne geçildi ve burada yaklaşık 70 katılımcı ile toplantımızı yaptık ve vakfımıza bağışta bulunabilmeleri için gereken “Muvafakatname”leri teslim ettik. Bölge müdürlüğü ve fidanlık müdürlüğü panolarına asılmak üzere afişlerimizi teslim ettik.

 

Daha sonra bölge müdürlüğüne dönerek saymanlık birimi ile görüştük. Vakfımıza bölgeden gelecek bağışların nasıl iletileceği ve tarafımızca nasıl kayıt altında tutulacağı hakkında bilgiler aktardık.

 Programın ikinci günü Afyonkarahisar Orman İşletme Müdürlüğü ziyaretimiz gerçekleşti. Buradaki programımıza bizlere İşletme Müdür Yardımcısı Sayın Veli ALTUNTAŞ İle Merkez Orman İşletme Şefi Sayın Saadettin İLDOĞAN eşlik ettiler. Kendilerine vakfımız ile ilgili bilgileri aktardık ve öğleden sonra yapılan toplantıya personelin katılımını sağlayarak orada da personel ile bizzat görüşme imkanı sağladılar. 25 katılımcının bulunduğu  toplantıya Doğa Koruma ve Milli Parklar İl Müdürlüğü’den temsilciler de katılarak bilgi sahibi oldular.     


Programın üçüncü gününde  Bölge Müdürümüz Sayın Recep TEMEL ile görüşmemiz öncesinde Öz Orman İş Sendikası Eskişehir Şube Başkanı Abdürrahim CERİT ve beraberindeki sendika üyeleri ile buluşarak bakanlık personelinin çocuklarına verdiğimiz hizmetler hakkında konuştuk. 

Daha sonra Bölge Müdürümüz Sayın Recep TEMEL bizleri makamında ağırladı ve ziyaretimizle ilgili karşılıklı değerlendirmelerde bulunduk.  Yaklaşık 1 saat süren görüşmemiz sırasında ziyaretimiz boyunca vakfımız, bakanlığımız ve bölge müdürlüğümüz ile ilgili oldukça samimi bir sohbette bulunduk. Ziyaretimiz boyunca gösterdikleri yakın ilgili daha sonraki çalışmalarımızda da göstereceklerini ileterek bizleri mutlu ettiler.

Ziyaretimizin planlanması aşamasından itibaren bizlere her türlü konuda desteklerini esirgemeyen Başta Sayın Recep TEMEL ve Metin TOPÇU olmak üzere Eskişehir Orman Bölge Müdürlüğü’ne, Orman Fidanlık Müdürlüğü’ne, ve  Afyonkarahisar Orman İşletme Müdürlüğü çalışanlarına  vakfımız ve öğrencilerimiz adına teşekkürlerimizi sunarız.

 


 
Eklenme Tarihi : 25.8.2017

  Bu yazıdan çıktı ver
  Bu yazıyı arkadaşıma gönder
Sayfanın başına git
Geri Dön
© 2014 ORMANCI PERSONELİNİN ÇOCUKLARINI OKUTMA VAKFI
  tasarım: ramos bilişim