Site İçi Arama
  
 
DUYURULAR
 

 

 
Ziyaretçi Sayısı
Bugün :3
Dün :4
Toplam :14.932
Güncel Haberler
 
  İzmir Orman Bölge Müdürlüğü Ziyaretimiz

İzmir Orman Bölge Müdürümüz Sayın Şahin AYBAL'ın davetleri üzerine vakfımız tarafından İzmir OBM ve Manisa Orm. İşlt. Md.ne 2 günlük ziyaret gerçekleştirdi. Sayın Bölge Müdürümüzle beraber yönetim kadrosu ve diğer bölge müdürlüğü personellerinin samimi ve ilgi dolu yaklaşımları sayesinde oldukça verimli geçen bilgilendirme toplantımıza ilgi  yoğun oldu.

 

Personelimize vakfımızı tanıtarak ilişkilerimizi geliştirmek adına sohbetlerde bulunduk. Kendileri de sorularıyla ve fikirleriyle vakfımıza yeni ufuklar açma yolunda bizlerde güzel izlenimler bıraktılar. Vakfımızın ve öğrencilerimizin desteklenmesinde sayıyı artırabilmek adına oldukça duyarlı olduklarını gördüğümüz her kadrodan personelimize sonsuz teşekkürlerimizi sunarız. 

Ardından Manisa Orman İşletme Müdürlüğünde yaptığımız bilgilendirme toplantısı da yine aydı samimi karşılıklar içeren bir görüşme oldu. Burada da personelimize vakfımız hakkında tüm detaylı bilgiyi aktardık. Soru cevap şeklinde devam eden görüşmelerimizde ihtiyaç sahibi personellerimizin yerinde tespit edilmesinin ne kadar önemli olduğunu bir kez daha görmüş olduk.

 

 

 

Ziyaretimizi gerçekleştirebilmemiz adına bizleri davet eden, Bölge Müdürlüğü'nde samimi yaklaşım gösteren Sayın Bölge Müdürümüze ve onun değerli ekibine öğrencilerimiz ve vakfımız adına teşekkürlerimizi sunarız.


 
  Bu yazıdan çıktı ver
  Bu yazıyı arkadaşıma gönder
Sayfanın başına git
Geri Dön
© 2014 ORMANCI PERSONELİNİN ÇOCUKLARINI OKUTMA VAKFI
  tasarım: ramos bilişim